Banner

Banner

Titulli Leta ft Daim Lala - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 204,671
Shkarkuar 5,482
Pëlqyer 326
Publikuar 11/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Spotify:https://fanlink.to/dashnievjeter

Teksti: Fatmir Muja
Muzika: Fatmir Muja & Rrahman Kryeziu
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu #muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store