Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 9,794,512
Shkarkuar 502
Pëlqyer 10,285
Publikuar 18/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Teksti: Ghulo
Video: MAF
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store