Banner

Banner

Titulli Gazmend Rama ft Ekrem Rama - Shoqnia e Vjeter
Ndëgjuar 125,027
Shkarkuar 1,711
Pëlqyer 435
Publikuar 09/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Txt-Valmir Delija
Muz-Armend Mustafa
Video: MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store