Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Arkimedi
Ndëgjuar 39,191
Shkarkuar 57
Pëlqyer 95
Publikuar 05/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - Arkimedi
Muzika - Wirus & Aranzhmani - Elita 5
Texti - Lirim Aliu
Albumi - Elita 5 (R)-(C) - 1990 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store