Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Arkimedi
Ndëgjuar 35,211
Shkarkuar 508
Pëlqyer 88
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Arkimedi
Muzika - Wirus & Aranzhmani - Elita 5
Texti - Lirim Aliu
Albumi - Elita 5 (R)-(C) - 1990

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store