Titulli Ylber Osmani x Fioralba Syla - Oj dashni
Ndëgjuar 243
Shkarkuar 41
Pëlqyer 0
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Ylber Osmani x Fioralba Syla - Oj dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store