Titulli Xhemil Saliu - Nje tufe lule
Ndëgjuar 157
Shkarkuar 9
Pëlqyer 2
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Xhemil Saliu - Nje tufe lule - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store