Titulli Abaz Aliu - Moj e mire e Gostivarit
Ndëgjuar 936
Shkarkuar 30
Pëlqyer 2
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Abaz Aliu - Moj e mire e Gostivarit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store