Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Mund ta blesh shpirtin tim
Ndëgjuar 277,960
Shkarkuar 59
Pëlqyer 483
Publikuar 14/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - S'mund ta blesh shpirtin tim
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Si Merlin Monro 1997 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store