Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Mund ta blesh shpirtin tim
Ndëgjuar 257,590
Shkarkuar 582
Pëlqyer 437
Publikuar 14/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - S'mund ta blesh shpirtin tim
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Si Merlin Monro 1997

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store