Titulli Shkurta Selimi - Vetmia
Ndëgjuar 716
Shkarkuar 60
Pëlqyer 2
Publikuar 25/01/2023

Texti i këngës

Shkurta Selimi - Vetmia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store