Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Vjedhesi endrrave
Ndëgjuar 58,755
Shkarkuar 637
Pëlqyer 153
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Vjedhesi i endrrave
Muzika - Agron Idrizi
Texti - Agron Rexha
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store