Titulli Mc Kresha x Lyrical Son x Dafina Zeqiri - Süße
Ndëgjuar 1,434
Shkarkuar 277
Pëlqyer 4
Publikuar 02/02/2023

Texti i këngës

Mc Kresha x Lyrical Son x Dafina Zeqiri - Süße - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store