Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Hyn ne valle
Ndëgjuar 909,529
Shkarkuar 613
Pëlqyer 1,761
Publikuar 09/05/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store