Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - O syn i zi
Ndëgjuar 143,440
Shkarkuar 344
Pëlqyer 236
Publikuar 09/05/2012

Informatat e këngës
BEHUNI FANS:
http://www.facebook.com/VizioniLibonia Për Info.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store