Banner

Banner

Titulli Aferdita Elshani - Qelu tok
Ndëgjuar 4,000
Shkarkuar 649
Pëlqyer 13
Publikuar 06/11/2015

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store