Banner

Banner

Titulli Artushi & Anjeza & Dafina & Auror - Kollazh
Ndëgjuar 846,757
Shkarkuar 517
Pëlqyer 4,034
Publikuar 25/03/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram:https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Endri Mallkuqi & Valter Beqo
Orkestrimi: Valter Beqo
Teksti: Endri Mallkuqi
Klarinet: Stavros Pazarentis
Kitare: Elton Muci

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store