Banner

Banner

Titulli Rifat Berisha - Mirsad Idrizi
Ndëgjuar 524,282
Shkarkuar 61
Pëlqyer 1,275
Publikuar 05/01/2016

Loading...
Informatat e këngës
-
-
Kenge per djemt Trima qe ran Deshmor
gjat betejes se tradhtuar ne Kumanove
(09/10/maj/2015)
-
-
Kendon kengetarja e mirnjohur Naxhije Bytyqi
Teksti nga Beslim Hoti
-
-
Ju faleminderit te gjitheve atyre qe kontribuan per realizimin e videos
e posaqerisht n'veqanti te nderuaren Naxhije Bytyqi
dhe te nderuarin tekst shkruesin Beslim Hoti!
-
-
LAVDI DESHMORVE TE KOMBIT!!!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store