Banner

Banner

Titulli Elona Leka - Do Ta Marre Zemren
Ndëgjuar 19,035
Shkarkuar 441
Pëlqyer 37
Publikuar 24/02/2015

Informatat e këngës
Feel free to subscribe:)
[email protected]: https://www.facebook.com/pages/Elona-Leka-Official/


Te drejtat mbrohen nga OnAirFM:

https://www.facebook.com/onairfmnetwork

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store