Banner

Banner

Titulli Lindi - Kthehu zemer
Ndëgjuar 135,062
Shkarkuar 51
Pëlqyer 386
Publikuar 05/08/2017

Loading...
Informatat e këngës
Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24

13 shtator, 2016
Historina e vecante e nje femije 9-vjecar me crregullime te identitetit gjinor. Lindi i shendetshem, por qe ne muajt e pare prinderit konstatuan se sjellja e tij ishte e cuditshme. E ema, Elgerta ju dedikua plotesisht dhe duke qene se e kishte te pamundur ta rriste pa asnje ndihme shkoi prane prinderve te saj. Bashkeshorti u ndje i braktisur dhe i kerkoi divorcin. E gjendur ne veshtiresi ajo apelon per ndihme qe femija i saj te trajtohet me terapine e duhur dhe te shkollohet si te gjithe bashkemoshataret e tij.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store