Banner

Banner

Titulli Fjolla Krasniqi - Dy vjet
Ndëgjuar 5,630
Shkarkuar 637
Pëlqyer 8
Publikuar 04/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
Publisher: produksioni labia ; https://www.facebook.com/labiaofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store