Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Hit N Heat (Ft Lyrical Son)
Ndëgjuar 18,201
Shkarkuar 420
Pëlqyer 75
Publikuar 03/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Produced By : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2009
Black Fish
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store