Banner

Banner

Titulli Anjeza Branka - Sjam Telefon
Ndëgjuar 29,855
Shkarkuar 229
Pëlqyer 78
Publikuar 21/04/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by: SWART

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store