Banner

Banner

Titulli Anjeza Shahini - Lote pendimi (3)
Ndëgjuar 24,257
Shkarkuar 423
Pëlqyer 177
Publikuar 08/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
ID VIDEO PRODUCTION (Official Video HD)

Music/Mario Deda
Lyric/ Olti Curri

Styling/Tatjana Isaj
Make-up Artist/Besa Islami Imeraj

"UJE NE SHKRETETIRE"

Larte ne yje, do ta gjej une rrugen, qe me sjell tek ti nuk ndalem Larg ne enderr, do e gjej nje ishull, qe do te jete per ne te dy Bulza uji, ndjek ne shkretetire
Gjurmet tua, dielli me tregon

Larte ne yje, fatet tona ne nje rruge te vetme udhetojne
Dhe hapat i mbaj
Dhe koha u ndal
E ndjej te kam prane
Me lotet kristal
Me buzen ne gaz
Me prek ti ngadale

S'je i vetem, se nje tjeter shpirt kerkon per ty pa ndalur
S'je i vetem, dhe nje here po te jetoj, do te jem une prap me ty
Ne nje det kujtimesh, lundertare
Une dhe ti ne jete, dy udhetare

Larte ne yje fatet tona ne nje rruge te vetme udhetojne
Dhe hapat i mbaj
Dhe koha u ndal
E ndjej te kam prane
Me lotet kristal
Me buzen ne gaz
Me prek ti ngadale
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store