Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Dilema
Ndëgjuar 648,595
Shkarkuar 76
Pëlqyer 725
Publikuar 10/03/2011

Loading...
Informatat e këngës
▶ Edona Llalloshi "Dilema" of her album 'Dilema' :)
(c)2011 Estradë/Muzikë/Film - EMFcreative
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store