Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Fati dhe vuatja
Ndëgjuar 1,947,929
Shkarkuar 93
Pëlqyer 3,957
Publikuar 03/02/2011

Loading...
Informatat e këngës
It is our pleasure to present the first video of our work with Edona Llalloshi

www.emf-creative.com

// EMF // Estradë / Muzikë / Film • Graphic Design & Media Agency, located in Prishtina.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store