Banner

Banner

Titulli Luar-Filmpremier
Ndëgjuar 25,496
Shkarkuar 399
Pëlqyer 92
Publikuar 12/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
FOLLOW LUAR:
https://web.facebook.com/AraniLuar/?ref=bookmarks&__mref=message_bubble&_rdr
https://www.instagram.com/luararani/Music &Lyrics :Flori Mumajesi
Arraignments :Adrian Hila
Video :Alexander
Singer :Luar Arani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store