Banner

Banner

Titulli Luar - Film Premier
Ndëgjuar 25,227
Shkarkuar 488
Pëlqyer 90
Publikuar 12/07/2012

Informatat e këngës
FOLLOW LUAR:
https://web.facebook.com/AraniLuar/?ref=bookmarks&__mref=message_bubble&_rdr
https://www.instagram.com/luararani/Music &Lyrics :Flori Mumajesi
Arraignments :Adrian Hila
Video :Alexander
Singer :Luar Arani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store