Banner

Banner

Titulli Blleki x Mc Kresha x Luar - Thug Life
Ndëgjuar 3,524,971
Shkarkuar 555
Pëlqyer 16,841
Publikuar 01/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download ''Thug Life'' by Blleki x Mc Kresha x Luar here 🎧
https://avd-digital.lnk.to/ThugLife

Lyrics, Mc Kresha, Blleki, Luar
Music by: Kushtrim Berisha (K-Master)
Rec by: K-Master
Mix,Master: Pressplay
Produced by: PINT 2019

Video by: Berat Hasani (Pinkmoon)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store