Banner

Banner

Titulli Blleki x Mc Kresha x Luar - Thug Life
Ndëgjuar 1,547,551
Shkarkuar 4,056
Pëlqyer 12,283
Publikuar 01/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download ''Thug Life'' by Blleki x Mc Kresha x Luar here 🎧
Blleki x Mc Kresha x Luar "'THUGLIFE"

Lyrics, Mc Kresha, Blleki, Luar
Music by: Kushtrim Berisha (K-Master)
Rec by: K-Master
Mix,Master: Pressplay
Produced by: PINT 2019

Video by: Berat Hasani (Pinkmoon)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store