Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Lujma lujma
Ndëgjuar 44,444
Shkarkuar 47
Pëlqyer 87
Publikuar 28/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store