Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Lulie belholla
Ndëgjuar 222,267
Shkarkuar 40
Pëlqyer 167
Publikuar 01/10/2008

Loading...
Informatat e këngës
klip i ri Aziz Murati & Drita
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store