Banner

Banner

Titulli Adnan Leka - Ti je ylli i ksaj nate
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 357
Pëlqyer 0
Publikuar 19/07/2019

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store