Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi
Ndëgjuar 556,623
Shkarkuar 394
Pëlqyer 1,612
Publikuar 02/03/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/LeonoraJofficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store