Titulli Dafina Zeqiri Ft Ledri(Skillz) - Pom Pelqen
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 80
Pëlqyer 0
Publikuar 07/03/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store