Banner

Banner

Titulli Eroll Murati - Zoti qoft me Mu
Ndëgjuar 2,916
Shkarkuar 38
Pëlqyer 9
Publikuar 01/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Muzika: Xhemil Saliu
Programim: Xheni dhe Rrahman Kryeziu
Studio Eroll 5
Sax: Erdenai
Kitar: Denisi
Producent: Beni Kercove
Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Beni-Production/118907148180283
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store