Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft Kris Rock - Hot Hot
Ndëgjuar 80,346
Shkarkuar 595
Pëlqyer 626
Publikuar 05/05/2011

Loading...
Informatat e këngës
URBAN Graphics pres. Fjolla Morina ft. Kris Rock - Hot Hot
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store