Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Asnje lule smbet nga vera
Ndëgjuar 4,542,476
Shkarkuar 180
Pëlqyer 7,237
Publikuar 31/10/2011

Loading...
Informatat e këngës
Listen : http://hyperurl.co/tpk13l
FACEBOOK : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinismaili1
Music : Shkumbin Ismaili
Guitar : Kasam Kasami
Lyrics : Rrahim Samiu-ZOGU
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store