Banner

Banner

Titulli Anjeza Shahini ft Dren Abazi - Ti Dhe Une
Ndëgjuar 409,567
Shkarkuar 380
Pëlqyer 1,462
Publikuar 05/09/2011

Informatat e këngës
Official Video by PINKMOONcreative
Music: Dren Abazi
Lyrics: Antigona Qena
Recorded by: Agolli Sounds

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store