Banner

Banner

Titulli BUJAR QAMILI - Sa E Bukur Keka Gjyla valle
Ndëgjuar 100,698
Shkarkuar 812
Pëlqyer 92
Publikuar 06/07/2008

Loading...
Informatat e këngës
Kenge Shkodrane
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store