Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - E vertet
Ndëgjuar 252,669
Shkarkuar 319
Pëlqyer 420
Publikuar 22/04/2012

Informatat e këngës
▶ Edona Llalloshi - E vërtetë -

Text: Avni Qahili
Muz & Ork: Nexhat Mujovi - Wirusi
Styling: Llalloshi Couture
Hair & Make up: Fjolla & Sebi
Guitar Model: Floriant Demolli

© EMFcreative

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store