Banner

Banner

Titulli Edona Llaloshi - Romanca 2o
Ndëgjuar 1,244,194
Shkarkuar 61
Pëlqyer 1,666
Publikuar 05/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
▶ Edona - Hape Zemren -

Muz & Ork: Nexhat Macula & Bahri Zariqi
Teksti: Arsim Bunjaku
Grimi & Frizura: Fjolla & Sebi
Garderoba: Llalloshi Couture

EMF 2012
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store