Banner

Banner

Titulli Edona Llaloshi - Magdallena 2o
Ndëgjuar 10,238
Shkarkuar 277
Pëlqyer 37
Publikuar 24/06/2017

Informatat e këngës
Evergreen është program për të gjithë artistët të cilët dëshirojnë që ti këndojnë dhe ti transmetojnë në televizion këngët e shpirtit live.
Ky realizim cover mundësohet nga Produksioni EMFcreative në bashkëpunim me televizionin Kutia.

Bashkohu edhe ti në EVERGREEN.
049 30 70 70
[email protected]

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store