Banner

Banner

Titulli Ganimete Abazi - Hija e askujt
Ndëgjuar 430,225
Shkarkuar 406
Pëlqyer 813
Publikuar 26/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
URBAN Graphics pres. Ganimete Abazi - Hija e askujt
http://www.facebook.com/URBANGraphics.official
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store