Banner

Banner

Titulli Edona Lalloshi - Kthemi Endrrat
Ndëgjuar 66,772
Shkarkuar 216
Pëlqyer 188
Publikuar 07/05/2013

Informatat e këngës
Fest 95 (Festivali i 34-të i Këngës në RTSH)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store