Banner

Banner

Titulli Edona Llallloshi - Simpatia
Ndëgjuar 1,558,930
Shkarkuar 435
Pëlqyer 5,384
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Simpatia -

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store