Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Fjalet me Kuptim
Ndëgjuar 2,919
Shkarkuar 264
Pëlqyer 14
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Fjale me kuptim -

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store