Banner

Banner

Titulli Ismet Demaj & Esat Gashi - Dert mbi dert
Ndëgjuar 427,861
Shkarkuar 574
Pëlqyer 1,099
Publikuar 24/11/2012

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Red Media on…
FB: https://smarturl.it/RedMediaFB
IG: https://smarturl.it/RedMediaIG
Subscribe: https://smarturl.it/RedMediaSub

© & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store