Banner

Banner

Titulli Vellezerit Susuri - E madhe eshte bota
Ndëgjuar 1,554
Shkarkuar 349
Pëlqyer 17
Publikuar 20/10/2016

Informatat e këngës
http://www.audionur.com

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store