Titulli Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Po te kam
Ndëgjuar 194
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Po te kam - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store