Banner

Banner

Titulli Anjeza Ndoj - Moj e mira qe shkon per uje
Ndëgjuar 449,756
Shkarkuar 1,566
Pëlqyer 644
Publikuar 19/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store