Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Fluturoj Dalldyshja
Ndëgjuar 3,730
Shkarkuar 517
Pëlqyer 2
Publikuar 19/11/2013

Loading...
Informatat e këngës
Copyright P.M. Evropaturist Ferizaj
https://www.facebook.com/produksionimuzikor.evropaturist?fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store