Banner

Banner

Titulli Aferdita Dreshaj ft Lumi B - Super Star
Ndëgjuar 2,630,918
Shkarkuar 869
Pëlqyer 5,630
Publikuar 02/07/2013

Informatat e këngës
Onima Media - https://goo.gl/yddi50

Music & Video by : BleroEnt.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store